Prosinec 2012

Mám Venus !!

30. prosince 2012 v 11:08 | Amy
Teďka mi došla Venus !!! Ještě rychle nemám fotečky ale určitě je sem dám!!! ÁÁÁÁch já jsem tak ráda :) Bude s námi slavit Silvestra tak pěkně to vyšlo :) Fotečky zatím s internetu

Doufám že se líbí :) mě moc !!

To néééé

30. prosince 2012 v 10:20 | Amy
Mě se tam ta fotka nechce dát !! Hrozně se omlouvám :) Zkusím to později

Promiňte moje chyba

30. prosince 2012 v 10:19 | Amy
V předchozím článku se mi nechtěla dát fotka tak vám ji dávám teď :

Užasná fotečka

30. prosince 2012 v 10:17 | Amy
Ahoj vím že jsem psala že sem dám fotečky Barta a Kellynky jak byly u paní fotografky ale nějak mi to blbne tak sem alespoň hodím jednu fotečku co jsem našla když byla Kellynka ještě malá tady je :)

Moje dáárečky :)

26. prosince 2012 v 13:12 | Amy
Letos byl a bude Ježíšek celkem štědrý. Jako první jsem pod stromečkem objevila Kartáč na vlasy který jsem si moc přála protože jsme dosuď meli jen hřebínky.
Jako druhé jsem objevila užasné dvě třička z New Yorkru a sukni s One Crash (fotečky později) :)
A pak už to jelo v dalším balíčku na mě čekal skycák s tvrdýma papírama A3 a k tomu pastelky
Pak jsem uviděla krabici na stolní hru a rozjasnila jsem se! Přála jsem si Monopoly Milionář a čekala tam na mě hra Z Pohádky do Pohádky... Trochu zklamání ale co i to je dobrá hra...
Pak něco zašustilo a tak byl balíček Balea ! Dva užasné sprcháče jeden s vůní čokolády a jeden s melounem. V balíčku byl ještě šampon na blond vlasy,balzámek na rty s příchutí maliny a voňavka s vůní šeříku. Ještě tam byl Funky deodorant...
Pak od babičky jsem dostala 100 kč a to je všechno...akorát jsem byla trochu smutná že tam nebyla Venus McFlytrap kterou jsem si hodně přála a voňavka od Christiany Aguliery....Ale mamka mě uklidnila že Venus mi objednala přes internet ale prostě nedošla brzo tak si musím chvilku počkat...až ji dostanu budou fotky zatím jedna s internetu :
A Christianu Agulieru dostanu taky ! Asi kolem příštího týdne...až ji budu mít zase udělám fotečky a teď zase foto s internetu :)
Doufám že ji dostanu brzo protože je užasná !
Toť zatím vše zachvilku článek o profesionálních modelech Bartovi a Kely

Kellynka má štěňátka !

26. prosince 2012 v 12:57 | Amy
Jojo je to tak stalo se to přesně na Štědrý den. Nejenomže mám spoustu dárečku ( další článek) ale taky nám naše Kellynka porodila tři nádherná štěňátka. První byl kluk Bodie který se narodil přesně v 20 : 39, pak byl kluk Jupiter který se narodil v 21 : 58 a poslední byla konečně holčička Amy která se narodila v 22 : 21 ! Až se budou dát fotit přidám pár foteček :)

Sorry !!!!!!

26. prosince 2012 v 12:50 | Amy
Omlouvám se že jsem opět po delší době nepřidávala...Přemýšlela jsem o tom zda když už nehraju SD mám tenhle blog nechat ještě na živu .... nakonec jsem se rozhodla že ano a zaměření je jasné - naušnice,MH a moje největší láska moji dva japan chini Kely a Bart...a jejich štěňátka ! Jo je to tak udělám o tom i článek :) Tak se opravdu omlouvám !!!