Září 2012

Young Holywood !!!!!!!!

14. září 2012 v 22:04 | AmyWong20
Přišla nová kolekce Young Hollywood !! Je nádherná alem musím uznat že dřívější se mi líbily víc :) Je krásnááááá ale drahá :(( Ale prostě užasná a neodolatelná !!


A jak se líbí vám ?

Hustý !

14. září 2012 v 21:57 | AmyWong20
Když si chcete sami vytvořit něco do interiéru a půjdete na poslední stránku objevíte takový jakokdyby trojúhelník který stojí jen 7 sc ! Rychle si to jděte vytvořit než se to změní na 7 sd !!

Tak šupky dupky :)

Nové It girls

14. září 2012 v 21:55 | AmyWong20
Je nové It girls! Celekm se mi líbí ale nevím...spíš takový průměr :) Kousky jsou samozdřejmě za sd ale něco za sc se tam najde :)

A jak se líbí vám ?

Soryy...

14. září 2012 v 21:49 | AmyWong20
Moc se omlouvám že jsem tu dlouho nebyla z nenádání se nám pokazil comp a já k žádnýmu neměla přístup..teď už budu přispívat !

Nový obchod-Milionare Mansion

10. září 2012 v 20:33 | AmyWong20
K Milionare Mansion prostotu přišel i obchod s oblečením. Kousky jsou luxusní a ne zrovna nejlevnejší :(. Mě osobně se moc líbí ale šetřím...Jestli je k jako nábytek jen k prostoru ještě nevím to jsem nestihla omrknout ale určo to zkusím :)Líbí se vám ? Mě moc !

Co tak dodat

9. září 2012 v 22:09 | AmyWong20
Ahoj..chci se omluvit že jsem moc nepřispívala ale na SD žadný novinky...Tak chci napsat článek pro mého domácího mazlíčka...Kelly. Je to dvouroční pejsek. Rasa je to japan chin. Pochází přímo s Číny takže jsme za Kellynku dali fakt hodně...no 10 000 :D Ale teď to stojí za to ...Kelly zbožňuju ! Je milá a každý kdo vejde do našich dveří hned ho olííííízne jako malinu :D

A háádáte jak vypadá ?
Fotečky budou příštttě (protože teď je ještě nemam v compu ) :(

50 % sleva v Sunny Bunny

6. září 2012 v 21:28 | AmyWong20
Je 50 % sleva v Sunny Bunny ! Mě osobně se moc hodí protože v Sunny Bunny se mi spoustu crazy kousků líbí :) Určitě to slevu využiji :)

http://www.sdcdn.com/cms/i/sitemessages/bkg/upload/sm_SunnyBunny_sale.jpg
A co vy využijete tuto slevu ?

Nové Volie !

6. září 2012 v 21:25 | AmyWong20
Přišla nová kolekce Volie. Tentokrát v ní najdeme oblečení na balet. Mě osobně se moc líbí ale samozdřejmě všechny šaty za sd :( Ale musím se přiznat že boty se mi v této kolekce moc líbí !

http://www.sdcdn.com/cms/i/sitemessages/bkg/upload/SM-voile_ballet.jpg
A co vy,koupíte si něco ?

Přeměna NCG a CG 3.9 a 4.9

4. září 2012 v 22:08 | AmyWong20
Protže jsem včera nestihla přeměnu dávám tentokrát dvě vydání :)
3.9
Včerejší NCG byla echuckie. Je v levelu 26 a NCG se stala podruhé. Má pěkné apartmá i styl ale já prostě fandím vždycky je těm co NCG ještě nikdy nebyly..jako třeba já :D a to jsem ve 32 levelu !!!
No nic jdeme na echuckii

Doll se mi moc nelíbila a ten den zrovna v tu chvíli mi celkem hrabalo tak takový je i výsledek...ale když jsem se pak na doll na můj výsledek podívala celkem se mi to zamlouvalo...rozčepýřený stylechuckii prostě sluší :)

Dnešní CG je dívka s Bahrainu PuppyMissCutie...

Doll mi připadala jako porcelánová panenka..dala jsem ji trochu do stylu princezny ale s výsledkem jsem spokojená :)

4.9
A dnešní NCG je MissVerca1997 kterou uračitě všichni známe. Je v levelu 57 a NCG se dnes stala po osmé. :)

Doll jsem dala do 70. let. Předtím mi přišla takovááá no nerealistická. Mě se celkem můj výsledek líbí...nevím jak to popsat:)

A dnešní CG je brazilka rosangela100. Je to určitě velký uspěch protože se ani jednou nestala NCG a hned CG ! Je v levelu 41 takže na to čekala :)

Předtím byla doll překrásná. Moc se mi líbila ale přeměnit jsem ji musela :) Celkem se mi přeměněmá líbí ale červeno černý náhrdelník tomu dodal trochu upírovosti :)

Doufám že se vám proměny líbily zítra budou další :)

Nové Hot buys-Romper

4. září 2012 v 21:37 | AmyWong20
A je tu první záříjové Hot buys ! Je to pěkné tričko s kraťásky do hromady ( nevím ak to mám pojmenovat) A je to s obchodu Original Future. Je za 19 sd což za to asi nedám..no ještě nevím :)

A co vy ? koupíte si ho ?
P.S Moc se omlouvám že jsem sem nedala plánek na zářijové HB. Nikde jsem ten obrázek nemohla najít :(