Přeměna NCG a CG

9. července 2012 v 22:30 | AmyWong20
Ahojky. Boužel vám musím oznámit že rubriku modní policie ruším protože se přes Stardoll ke mě přihlašovalo čímdál víc lidí a už to nešlo stíhat. Tak jsem udělala rubriku Přeměna NCG a CG kterou najdete určitě na mnoha blozích:)) Tato rubrika bude jednou denně a moc se omlouvám když někdy vynechám (to víte ty prázdniny nejde celý den sedět u compu). A ještě chci upozornit že i když je doll nádherná tak ji měním!
Tak jdeme na to.
Dnešní NCG za Česko se stala dollka Werruka:)) Moc jí gratuluji a podle mě si to opravdu zasloužila je na urovni 74 a NCG se teď stala již po páté! Ale jdeme na proměnu:))))

Před Po
Werruka měla hnědé vlasy a moc pěkný make-up. Já však měla trochu chuť na něco ostřejšího tak jsem jí změnila vlasy na černo,dala červený melír,stíny jen málo bíle,Hot buyskové naušnice a rudou rtěnku:))

Zato CG se stala Američanka birdy44. Jen jsem se podívala na to že je z Ameriky a hned mi to zkazilo náladu:(( Ale když jsem se podívala na její make-up-no prostě nádherný a jemný! Vážně mi připomínala zpěvačku Birdy:) Ale teď jdeme na to
Měla jak už jsem říkala romantický a jemný make-up. A protože já tyhle oči nesnáším tak sem jí nedala stíny a pouze řasenku a rtěnku....jednoduchý make-up:)))

Tak zatím caw těším se zítra a všem CG a NCG gratuluji!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama